O BTBS

Nasza oferta

Oferta nasza skierowana jest do osób, których nie stać na zakup własnego mieszkania lub dla których własne mieszkanie nie stanowi priorytetu lecz ich stabilna sytuacja finansowa pozwala na zabezpieczenie sobie i swojej rodzinie pewnego i długotrwałego (na czas nieokreślony) najmu mieszkania.

Pomoc Państwa przy finansowaniu budowy mieszkań, wprowadza pewne ograniczenia kręgu adresatów naszej oferty, albowiem o najem mieszkania w BTBS-ie mogą ubiegać się wyłącznie osoby, których dochód nie przekracza wysokości określonej w przepisach ustawy.

Wynajęcie mieszkania w BTBS wymaga mniejszego zaangażowaniu środków własnych (partycypacja w budowie) niż jego zakup od dewelopera, spółdzielni mieszkaniowej czy na rynku wtórnym, a jakość naszych mieszkań dorównuje jakości mieszkań budowanych w systemie deweloperskim i spółdzielczym.

Budujemy dla osób młodych i starszych, dla samotnych i dla rodzin, uwzględniamy również potrzeby osób niepełnosprawnych. BTBS buduje mieszkania „pod klucz”, co znaczy, że mieszkania gotowe są do natychmiastowego zasiedlenia i nie wymagają dodatkowych nakładów.